Nákup nad 1500,- doprava ZDARMA

Sojový vosk výroba

Na začátku byl nápad vytvořit si vlastní voňavý vosk, vhodný k pálení i k dětem a pro lidi s citlivým nosem a sklonem k bolení hlavy. Přála jsem si, aby po zapálení vosku v aromce nenastalo po pěti minutách klasické sfouknutí svíčky s větou " to je smrad, až mě bolí hlava" . :)

Postupně se z toho stala závislost, s volností namíchat si vůně , které jsem jinde nemohla sehnat. Byla jsem si jistá, že takových závisláků na pálení vonných vosků běhá po světě víc, proto jsem se rozhodla v roce 2017 založit eshop. A měla jsem pravdu! :) 

Vyrábím opravdu s vášní a láskou v malebných Beskydech . Nejsem žádná víla a už vůbec ne kouzelná :) ale název prostě vznikl tak rychle jednoho rána, jako nápad vyrábět sojové vosky, proto jsem u jména Kouzelná Víla zůstala a můžu si díky tomu sklouzávat na vlně romantické infantilnosti, něhy, tajemství a příběhů při vymýšlení nových vůní.    

K výrobě používám eko vosk přírodní kvality a pouze sojový. Žádný parafin, ani jiné chemické aditiva(příměsi) u mě nenajdete. Vonné oleje jsou jen nejvyšší kvality od výrobců s dlouholetou tradicí a správným postupem výroby. 

 Pálení vonných sojových vosků vám doma či v kanceláři navodí příjemný pocit blaženosti a štěstí . Vosk vydrží mnohem déle vonět než jste zvyklí u jiných značek a je to z důvodu, že používám vysoké procento vůně k poměru vosku a hlavně kvalitní neředěné oleje. 

Žádná položka